2016-06-24

po Brexitu a o čehuňsku

Nějak jsem se k Brexitu ač jako přívrženec ‪#‎ukstaywithus‬ nevyjadřoval, ale řekněme to takto: CZ euroskeptici jásají? hmm... zvláštní, přitom právě Brexit bude znamenat definitivní završení EU jakožto (kon)Federace, takže výhra euroskeptiků? Nemyslím si, spíše naopak neboť ČR(dovolte mi malou spekulaci) NIKDY z EU nevystoupí, dokud EU živa bude.
Víte co mě ale děsí víc? Komužeto musím vlastně fandit, aby nenastal černý scénář totálního ovládnutí této země Babišem a Milošovci(rozuměj těmi jež za Mlhou stojí).
Ať si kradnú, v zastupitelské demokracii se bude navždy uplácet a krást, tento problém by vyřešil systém Demokracie(přímé), kdy není třeba vlád, zastupitelů a moc, kontrola i správa věcí veřejných v dnešní technologické době již napřímo vychází z lidu, ale na to nemá elita koule, či spíš zájem(proč asi), jak jsem psal ať si kradnú, ale ať nikdy nikdo z nich nezíská většinu... jak řekl jeden moudrý muž, kterého si poslední léta tak rádi hlupci, zločinci i trubci berou do úst: nechť vyhrají jen s tou nejtěsnější možnou většinou, aby strach měli že o ni zítra přijdou!
"demokracie rozkvétá s kosmetickou vadou..."


Kategorie

Počet zobrazení stránky

Jaromir Kanak. Používá technologii služby Blogger.

© VŠECHNA PRÁVA VYHRAZENA 2017

Návštěvník těchto stránek(www.jaromirkanak.com) je oprávněn bezplatně konzumovat veškerý zobrazovaný obsah, jakékoli kopírování či komerční užívání obsahu je zakázáno. (chcete-li obsah sdílet můžete kopírováním přímého linku na danou stránku)